Orkide Zeytin Dalından

Orkide Riviera Zeytinyağı

riviera
zeytinyağı
Zeytinyağı doğası, hafifliği ve besin değerleri ile

sağlığınız için en doğru tercihtir, uzun yaşamın anahtarıdır.
Ürünü incele

riviera zeytinyağını deneyin

lezzet farkını deneyimleyin!

Zeytin ağacı; bir tabiat harikası, bir «ölümsüzlük ağacı», mitolojide efsanelerin tanığı, tanrıçaların tacı olarak antik çağdan günümüze ulaştı. Birçok sanat eserine de tarih boyunca ilham kaynağı oldu.

Biz de yepyeni zeytinyağlarımız için tabiattan ve sanattan ilham aldık.

Orkide Zeytin Dalından Riviera Zeytinyağı; zeytin dalları figürlerini yansıtan bir sanat eseri özeniyle işlenmiş şişeleriyle, zeytinyağının antik çağlardan günümüze uzanan öyküsünü yansıtan etiketleriyle tüketicilerimizle ile buluşuyor.

 Orkide Zeytin Dalından Riviera Zeytinyağı, rafinasyona tabi tutulan zeytinyağları ve doğrudan zeytinden elde edilen natürel zeytinyağları içerir. Tüm pişirme teknikleri için uygundur. Sıcak yemekler, kızartmalar, fırın yemekleri, hamur işleri için idealdir. Çeşnilerin lezzetinin öne çıkması gereken yemekler için önerilir.

besin değerleri

Enerji

3386 kj / 824 kcal

Yağlar

91,5 g

Doymuş Yağ

15,7 g

Çoklu Doymamış Yağ

10,2 g

Tekli Doymamış Yağ

65,6 g

Karbonhidrat

0 g

Şekerler

0 g

Protein

0 g

Tuz

0 g

Saklama Koşulları

Ambalajı delmeden, plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra su girmeyecek şekilde kapağı kapatıp, güneş ışınlarından koruyup, serin yerde muhafaza ediniz. +5 C’nin altında donabilir. Tekrar çözünmesi, kalitesini etkilemez. 

diğer ürünler
Zeytinyağlı lezzet Tarifleri

lezzet dolu tarifler youtube kanalımızda

Sizler için uzman şefler tarafından özenle hazırlanmış tarifleri ve bu tariflerin yapılışlarını youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.